Srpen 2012

Vanilla

31. srpna 2012 v 16:30 | Vanilla
Roztomilá princezna :DD
Né, to byl jen vtip. Já totiž rozhodně princezna nejsem a už vůbec né roztomilá.
Jsem obyčejná čtrnáctiletá holka, o kterou kluci nezavadí ani pohledem. No a? Mě to nevadí.
Dříve jsem na tomto blogu byla jako Jolly, no všichni se měníme...

Jméno: Romana (ano, jako většina lidí i já své jméno nemám ráda)
Věk: 14
Stav: Single (a nestydím se za to)
Zvířě: Pes domácí - rozmazlený (jménem Turbo :DD)
Třída: 9.B
Zájmy: Blogování, grafika, hudba, nákupy, móda (prostě jako každá druhá holak)

Zmrzka, pizza, korbáčky
Paris, LA, New York
Růžová, růžová a pro změnu růžováá
Psi, koně, hlodavci


Aktualizace proběhla dne 31. srpna 2012
Informace po tomto datu mohou být milné.

27.8. aneb Co jsem dneska zažila

27. srpna 2012 v 21:29 | Jolly

Můj milý deníčku..
Bože, ano. sem trapná :DD
Dnešek?? Děs a hrůza.. no i když..
Znáte takové ty dny, kdy se vám nechce nic dělat, nikam se vám nechce chodit, přesto že je venku hezky? No tak takový byl pro mě dnešek. Nejprve jsem samozdřejmě vztala z mé postýlky (bože,, ten FB dělá divy.. Už píšu jako ty holky co mají ve statusech něco jako Dneska jsem spapinkala stráášně dobroučký obídek - mńam! - za tohle bych normálně vraždila!!) asi o půl desáté dala si Kostíky (ano - jím Kostíky. No a? Chutnaj mi.), pak jsem se podělila se psem asi o 15dkg šunky, šla se psem ven a pak zapla telku - jsem spíš takový ten domácí typ - no tak k mému údivu nic dobrého nejelo (jako obvykle...), tak jsem se dívala na Markýzu - Bridgit Jonesová - S rozumem v koncích - ten film sem viděla snad milionkrát, no co mi jiného zbývalo? V průběhu toho všeho jsem stihla hodit na blog článek (klik) a po skončení filmu jsem šla opět se psem ( to víte - malý pes, malý močák a hodně vody :DD). Nevím kolik hodin bylo když jsme vycházeli, no vrátili jsme se asi kolmem jedné. Rozhodla jsem se, že pojedu do knihovny - abych zase zbytečně neplatila za nevrácené knížky a navíc jsem si potřebovala stáhnou něco do PS (v knihovně stahovat můžu - aby kdybych stáhla něco nelegálního, což doufám že ne, nepřišli páni policisté k nám domů a neco s mými rodiči neprovedli). No dopadlo to tak, že jsem do šesti odpoledne (to v knihovně zavírají) stahovala jenom - akce, patterny, fonty, styly, custom shapes atd.Domů jsem dojela kolem čtvrt na sedum, opět jsem šla se psem a od sedmi sedím jak u noťasu (kde jsem na netě), tak u stolního pc (kde to všechno instaluju). Bolí mě záda, nevím u které složky jsem skončila s instalací a nevím co ještě.
Jo, abych nezapoměla - nebojte, celý den jsem dodržovala pitný režim a na jídlo jsem od snídaně taky nezapoměla -> před dvaceti minutama jsem měla korbáčky (dokonce můžu říct že byly tři :DD)

A jaký ste měli den vy?

P.S. jen malá oprava - pár sekund po publikaci článku jsem tu složku našla :))

» Editorial - My sweet diary

27. srpna 2012 v 10:20 | Jolly
Jo, jó.. zas a opět..
Vím, že jste mi říkaly, že se mi ty první editorials povedly, tak jsem si řekla, že skusím udělat další. Původně měli být London, no všude se mi nacpali budky (telefoní) a Big Ben nikde, tak jsem to znušila. avíc mě kamarádka poprosila, abych jí udělala nějaké editorials k jejímu deníčku.
No, řekněte - nejsou (ne)povedené ??
S kým, čím - My sweet diary | Počet - 4 | Rozměry - 150x163 | Program - PS 7.0
Mě osobně se nejvíc líbí 3. a 4., jenže já si obrázky nevybírala.

» Editorial - Miley Cyrus

26. srpna 2012 v 14:09 | Jolly
Hajbamo!
Dneska je u nás opravdu škaredě a vypadá to, že bude asi i pršet, takže jsem dneska jen vaše. No, zkoušela jsem vytvořit Editorials (kdo nezná - obrázky do článků) - jsou moje první - a vím, že nejsou úžané (no, spíš jsou hódně nepovedéné), tak místo toho, aby ste se do mě pustily a vypisovali mi, jak se vám nelíbí atd. tak mi napsali v čem dělám chybu a co mám zlepšit. Díky :))
S kým, čím - Miley Cyrus | Počet - 4 | Rozměry - 150x163 | Program - PS 7.0